lida plus

En Etkili Zayıflama Hapı Hangisi ?

Mayıs 29, 2015 1:11 pm Gönderen 4 Yorum

en-iyi-zayiflama-hapiPiyasalarda şu anda aktif olarak satışta olan onlarca zayıflama hapı mevcuttur. Bu zayıflama haplarının bir kısmı tamamen reklam verilerek tanıtılmaya çalışılan, reklam ve basın yolu ile şişirilen ancak hiç bir şekilde sonuç alınamayan ürünlerdir.

Bunun dışında ise yıllardır piyasalarda bulunan, belli bir kullanıcı kitlesine hitap etmiş, kullanıcılarına fayda sağlayarak akıllarda yer etmiş ürünler mevcuttur.

En etkili ve en çok satılan zayıflama hapları Lida ve Fx15 ürünleridir. İçerik olarak birbirine benzeyen, ancak bazı noktalarda birbirinden ayrılan bu iki ürün kesinlikle sonuç alınabilen ürünlerdir. Elbette her zayıflama ürününde olduğu gibi, yukarıda belirttiğimiz Fx5 ve Lida Zayıflama Hapı’nın da sahteleri mevcuttur. Sahte ürünler kullanmadığınız taktirde kesinlikle sonuç alabilirsiniz.

Sayfamızda satılan ürünler kesinlikle orjinal ve para iade garantilidir. Orjinal Fx15 ürün ile alakalı Fx15 satış sitemizi ziyaret edip sipariş verebilirsiniz.
http://www.fx15new.com/

Etiketler: , , ,

Kategori: ,

Yazar Author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum

 • HARİKA says:

  birde saçma sapan bir kargo olarak tuhaf bir şekilde geldi ne kutusu ne bişey

 • HARİKA says:

  aldığım lida hapından hala içinde birkaç kapsül ile duruyor sipariş verdiğim yerden özellikle rica ederk istedim bakın eğer iyi gelmiyecekse yollamayın diye çünli ben daha önce 2006 yılında eczaneden aldım lida kullandım ve etkisini fazlası ile gördüm. İletişime geçtiğim arkadaşa da rica üstüne rica lida değil başka bir ürün tavsiye ederseniz onu alayım diye. yok şöyle yok böyle yolladı ama hiç bir etkisini görmedim ve bıraktım. sizdeki de aynı şekilde ise lütfen söyleyin.
  atyrıca lida orjinal ile lida orjinal plus arasındaki fark nedir açıklama maili atarsanız sevinirim.
  Saygılarımla
  iyi çalışmalar
  Harika Seki

  • Author says:

   Harika Hanım selamlar, sitemizden satın alacağınız tüm ürünler orjinal ve para iade garantilidir. 0546 440 0 442 numaralı sipariş hattımızdaki arkadaşlara durumunuzu izah ederseniz sizin için en doğru olan ürünü önereceklerdir. Lida ilk çıkan, blaster dediğimiz folyo içerisinde yer alan üründür. Lida plus ise yaklaşık 3 yıl önce çıkan ve içerik olarak etkinliği biraz daha yüksek olan bir üründür.